wtorek, 17 maja 2016

19 Festiwal Filmów Kultowych

19 FESTIWAL FILMÓW KULTOWYCH


  Już za chwileczkę, już za momencik, już jutro... rozpoczyna się 19 edycja Festiwalu Filmów Kultowych. Okrojona czasowo, bez tytularnego sponsora, ale za to z jakim repertuarem! Kocham Dziwne Kino również tam będzie, a Wy możecie spodziewać się szczegółowych relacji zarówno z poszczególnych pokazów jak i z całości. Póki co rzućmy okiem na repertuar...

   Jako że oczywiście nie da się obejrzeć wszystkich prezentowanych w ramach festiwalu filmów, wybrałem sobie te tytuły, które sam planuję zobaczyć ;) Bez zbędnego owijania w bawełnę lecimy z plakatami:


   Już słyszę te głosy oburzenia - Tylko 11 filmów w ciągu 5 dni? Spokojnie. Planuję być jeszcze na 4 seansach niespodziankach, 3 lub 4 panelach dyskusyjnych, no i w czwartek odbędzie się przygotowany przeze mnie pokaz "Zło z kosmosu". Daje nam to w sumie 20 seansów, średnio po cztery dziennie, każdy po 1,5-2 godziny. Jest gdzie bywać, jest co oglądać, jest o czym pisać. Mam nadzieję, że na katowickim festiwalu spotkam również Was :)

3 komentarze:

 1. Ech, zamiast tych nieczytelnych plakatów, mógł Pan po prostu wrzucić listę filmów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po powiększeniu miniatur nie są znów tak nieczytelne, a pełny program podlinkowałem w tekście. Tak czy inaczej, obiecuję poprawę i w relacji z festiwalu podam tytuły ;)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń