sobota, 7 kwietnia 2018

Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino po raz siódmy ogłasza nabór filmów

 Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino po raz siódmy ogłasza nabór filmów

   Ruszyły zaawansowane prace nad kolejną odsłoną Festiwalu Filmowego Kocham Dziwne Kino. Można już zgłaszać filmy, rezerwować sobie 9-12 sierpnia i słać propozycje medialnego partnerstwa, finansowego wsparcia i jakiejkolwiek innej pomocy.
 
   Siedem życzeń, Siedmiu samurajów, Siedem. W tym roku Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino odbędzie się po raz siódmy. Jak podaje Wikipedia, cyfra siedem to liczba uważana za mistyczną, wyróżniająca się bogatą symboliką. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, symbolizuje związek czasu i przestrzeni. Dokładnie taki będzie tegoroczny festiwal.

Czy chcesz stać się jego częścią?

   Jeśli Twój mózg wprost pęka od pomysłów, które owocują gotowymi projektami, nie czekaj aż same staną się wiekopomnymi dziełami. My im w tym pomożemy. Zgłoś swój film na Festiwal Kocham Dziwne Kino!

   W tym roku planujemy poszerzyć naszą dotychczasową ofertę o specjalne bloki muzyczne. Czekamy na Wasze teledyski i abstrakcje filmowe oparte na muzyce. Dostaniecie szansę zawalczyć o nagrodę na indywidualnym poziomie, bez konieczności zmagania się z fabułami, które do tej pory okazywały się bezkonkurencyjne. 

   A to dopiero początek planowanych atrakcji, o których będziemy Was regularnie informować ;)


Autorką plakatu promującego tegoroczną edycję festiwalu jest Mariia Snisarenko.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz